Mohu při užívání přípravku Priligy pít alkohol?

Priligy, známý také pod názvem dapoxetin, patří do skupiny antidepresiv známých jako inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI). Přípravek Priligy je antidepresivum s rozdílem, protože dokáže oddálit předčasnou ejakulaci. Nevyléčí ji však trvale, takže ji budete muset podle potřeby užívat i nadále.

Dobrou zprávou je, že na rozdíl od antidepresiv není třeba užívat jej každý den nebo nechat čas, aby se lék ve vašem těle nahromadil. Na těchto webových stránkách si můžete koupit Priligy bez lékařského předpisu. Jeho užívání je příležitostné až jednou denně podle potřeby. Díky bohu za to, slyším vás říkat? Vždyť kdo by chtěl čekat měsíc, než si něco udělá? To by stačilo, abyste upadli do deprese!

Když už mluvíme o řízení, je to trochu jako vyjet se sportovním autem z garáže na projížďku. Dáte do něj to nejlepší palivo a olej, abyste maximalizovali jeho výkon, stejně tak si můžete vzít pilulku Priligy a nechat ji pár hodin působit a odjet, zamávat předčasné ejakulaci na rozloučenou.

Co je přípravek Priligy?

Priligy se používá k léčbě předčasné ejakulace u mužů ve věku od 18 do 64 let, omlouváme se starobylejším uživatelům! Lék, inhibitor zpětného vychytávání serotoninu, funguje tak, že blokuje zpětné vychytávání serotoninu, což je neurotransmiter v mozku, a tím zvyšuje hladinu serotoninu. Serotonin je zodpovědný za mnoho funkcí v těle včetně přenosu nervových zpráv, které způsobují ejakulaci. Zvýšená hladina serotoninu prodlužuje dobu potřebnou k ejakulaci, a proto je užitečná při léčbě předčasné ejakulace u mužů.

Jak mohu získat přípravek Priligy?

Předtím, než Vám bude přípravek priligy předepsán, je nutné posouzení Vaším lékařem, aby se zjistila jeho vhodnost. Tablety se dodávají ve dvou silách 30 mg nebo 60 mg a jedna tableta se užívá několik hodin před pohlavním stykem. Doporučuje se, aby se tableta polykala celá a zapíjela dostatečným množstvím vody a může se užívat s jídlem nebo bez jídla. Dávkování není vyšší než jedna tableta pouze jednou denně, obvykle v doporučené dávce 30 mg. Dávku může lékař upravit podle odezvy.

Má přípravek Priligy nějaké nežádoucí účinky?

Zní to zatím celkem jednoduše, že? Ale stejně jako všechny léky, ani přípravek Priligy není výjimkou, pokud jde o nežádoucí účinky a varování! Než tedy usnete na vavřínech a budete uvažovat o užívání přípravku priligy, věnujte pozornost těmto upozorněním na nežádoucí účinky.

Priligy může vyvolat pocit závratě a ospalosti. To může ovlivnit Vaši schopnost řídit vozidlo nebo obsluhovat stroje. Nemělo by to mít vliv na Vaši schopnost vykonávat sexuální aktivitu. Přípravek Priligy může způsobit posturální hypotenzi a může způsobit, že se budete cítit na omdlení např. při náhlém pohybu ze sedu do stoje a naopak. Dbejte na to, abyste předešel/a jakýmkoli prudkým pohybům tímto způsobem, což Vám může pomoci, jakmile začnete přípravek Priligy užívat. Pokud se cítíte zpocený/á nebo je Vám špatně, pak by bylo vhodné si lehnout nebo sednout s hlavou mezi nohama, dokud tyto příznaky neodezní. Přípravek Priligy může také způsobit bolesti hlavy a žaludeční potíže včetně průjmu. Může také zvýšit krevní tlak a způsobit rozmazané vidění, ačkoli tyto případy jsou spíše vzácné.
Doufejme, že vás to neodradí od užívání přípravku priligy, který má velký potenciál změnit váš sexuální život a učinit ho méně stresujícím a příjemným pro vás i vašeho drahého partnera.
Takže než vás přepadne nervozita a tréma z blížícího se sexuálního výkonu a sáhnete po pití – STOP!” Řekněte si toto: “Neřiďte pod vlivem alkoholu”…., což v tomto případě znamená, že nepijte priligy. Zkuste na sebe myslet jako na sportovní auto, které se chystá být připraveno k výkonu s priligy. Chystáte se na sexuální výkon svého života, na naplňující zážitek se super vzrušením, kdy si budete užívat jízdu s vědomím, že vydržíte déle než jen jedno kolo na trati.

Můžete při užívání přípravku Priligy pít?

Při užívání přípravku priligy se doporučuje nepít alkohol, protože může zvýšit riziko nežádoucích účinků, jako je ospalost nebo mdloby. Pokud tedy nemáte chuť omdlít při práci nebo se nenechat přirovnat k jednomu či více ze sedmi trpaslíků – Spáčilovi a Švihákovi, doporučuje se vyvarovat se alkoholu až do ukončení sexuální aktivity.
Priligy je vhodné užívat až do doby, kdy se dostaví sexuální aktivita. Dobrou zprávou je, že priligy je krátkodobě působící lék, takže zasloužený relaxační drink může být na pořadu dne několik hodin po sexuální aktivitě. Přípravek priligy má eliminační poločas 1,5-1,6 hodiny a vylučuje se ledvinami. A než si zapálíte doutník nebo cigaretu, uvědomte si, že nadměrné množství tabáku a dokonce i alkoholu může samo o sobě způsobit problémy s erekcí a dlouhodobé zdravotní problémy.
Rychlé působení přípravku priligy a jeho vylučování z těla činí z přípravku priligy relativně bezpečný lék, protože je nejmenší pravděpodobnost, že se u vás vyskytnou jakékoliv abstinenční příznaky.

Takže bude Priligy fungovat pro mě?

Takže, bude pro mě Priligy fungovat, slyším vás ptát se? No podle klinických studií z roku 2011, které používaly dapoxetin ( priligy) oproti placebu, se ukázala dobrá nebo velmi dobrá kontrola nad ejakulací ( Mcmahon et al., 2011). Studie kardiovaskulárního bezpečnostního profilu Kowey et al. 2011 prokázaly, že dapoxetin ( priligy) byl obecně bezpečný a dobře snášený. Národní institut pro zdraví a klinickou excelenci (NICE,2014) se rovněž odvolává na výsledky studií provedených McMahonem et al.,2011. a vydává doporučení pro farmakoterapii jako léčbu první volby. Dapoxetin (priligy) je jediným léčivým přípravkem, který je ve Velké Británii registrován pro léčbu předčasné ejakulace. Priligy je dále schválen Všeobecnou lékařskou radou (General Medical Council), aby lékaři volili licencovaný lék, kdykoli je to možné.

Takže celkově velký palec nahoru pro přípravek priligy. Výlet k lékaři se vyplatí, abyste se ujistili, že dostanete kompletní prohlídku a souhlas s přijetím přípravku priligy na lékařský předpis. V lékárně Assured Pharmacy také nabízíme konzultace za předpokladu, že během konzultace zodpovíte všechny potřebné otázky.
Jediné, co zbývá mít na paměti, je zůstat střízlivý a vyhnout se alkoholu během užívání přípravku priligy. Není to velká oběť výměnou za plnohodnotný a normální sexuální život.